Kontaktpersoner

Vi på New Hair Clinic har områden vi är specialiserade inom verksamheten. Här hittar du kontaktpersoner som kan svara på specifika frågor direkt till dig utan omvägar.

Hej, Eva Sjörin heter jag och är VD på New Hair Clinic. Jag svarar gärna på dina frågor gällande vår verksamhet.

eva@newhairclinic.se

Hej, Jenny Sjörin heter jag och är front office support här på New Hair Clinic. Jag svarar gärna på dina frågor gällande bokningar och betalningar rörande din operation.

jenny@newhairclinic.se

Hej, Mats Ingers heter jag och är legitimerad läkare och medicinskt ansvarig på New Hair Clinic. Jag svarar gärna på dina frågor gällande hårtransplantationer och håravfall.

mats@newhairclinic.se

Hej, Marie Gustafsson heter jag och är konsult och ansvarig för Sockersalongen med sockervaxning på New Hair Clinic i Stockholm. Jag svarar gärna på dina frågor gällande FUE-operationer och sockervaxning.

marie@newhairclinic.se

Hej, Pia Nielsen heter jag och är kordinator här på New Hair Clinic. Jag svarar gärna på dina frågor gällande konsultation och uppföljning av patienter.

pia@newhairclinic.se

Lund
Skiffervägen 92
Tel: 046-14 32 80
lund@newhairclinic.se

Stockholm
Nybrogatan 75
Tel: 08-32 28 00
sthlm@newhairclinic.se

Du hittar oss i
Lund & Stockholm
& nära
Malmö & Helsingborg

Share This